Jaka powinna być jakość pożywienia, przechowywanie i dawkowanie pokarmu, zapotrzepobanie na makro- i mikroelementy. Postępowanie w przypadku gdy mysz wybrzydza i nie chce jeść podawanego pokarmu oraz w wypadku nadmiernego utycia zwierzęcia.

DALEJ

Jakie warunki powinna spełniać karma aby była zdrowa i spełniała potrzeby żywieniowe myszek. Jakimi owocami i warzywami karmić gryzonie oraz polecane dodatki ziołowe. Zdrowe pokarmy innego pochodzenia niż roślinne oraz te których należy unikać. Jakie płyny wolno podawać gryzoniom. Witaminy - jakie są niezbędne myszkom i gdzie je znaleźć.

DALEJ

Zdjęcia karm, informacje na temat składu podanego i faktycznego oraz jakości danej karmy. Pokarmy podstawowe takich firm jak Vitapol, Vitakraft, Megan, Koliber, Animals, Euro-Zoo, Herbal Pets, itp.

DALEJ

Zdjęcia nasion, które można znaleźć w pudełkach z karmą dla myszy, ogólnie gryzoni oraz dla ptaków, a które można podać myszkom.

DALEJ

Przepisy na pokarmy "własnej roboty". Gdzie zdobyć odpowiednie składniki, w jakiej proporcji je zmieszać, jak przyżądzić.

KARMA

KOLBA

HODOWLA KARMOWA MĄCZNIAKA MŁYNARKA

 


.

Bibliografia:
www.gryzonie.kom.pl
www.wege.dzieciak.pl
dobradieta.pl
republika.pl/medycynanaturalna6851628
kuchnia.gazeta.pl
portalwiedzy.onet.pl

Informacje na temat produktów Herbal Pest pochodzą od producenta. Do opracowania wykorzystałam informacje z książek Agnieszki Radulskiej i Mirosława Gromka "Mysz i szczur w hodowli domowej", Mirosława Huszcza "Szczur biały, mysz biała" i Agnieszki Zas "Myszy".