17 czerwca 2007
W dziale "wystawy i pokazy" jest dostępna fotorelacja z ostatniej wystawy w Łodzi. Uaktualniony zostal też kalendarz najbliższych imprez. W dziale "kontakt" można zapoznać się ze wskazówkami co do korespondencji.

21 maja 2007
Przepraszam za tak długi brak aktualizacji na stronie, jednak wynikł on z pracy nad forum - na które serdecznie zapraszam. W dziale "wystawy i pokazy" można zobaczyć zdjęcia z pokazu który odbył się podczas Dni SGGW. Dostępne są tam też szczegółowe informacje dotyczące najbliższych imprez. W dziale "hodowle" również nastąpiła aktualizacja. Zapraszam też do udziału w konkursie który rusza już dziś na forum.

11 kwietnia 2007
Zapraszam do działu "rozróżnianie płci", gdzie można znaleźć lepsze wersje zdjęć, a także "wyposażenie i zabawki" gdzie działy będą po woli aktualizowane. Na razie pojawiły się szersze informacje o kołowrotkach. W dziale "multimedia" pojawiło się pięć nowych avatarów. Zapraszam też do śledzenia losów moich myszek w dziale "o moich myszkach", zwłaszcza jeśli akurat interesuje kogoś oswajanie.

2 kwietnia 2007

31 marca 2007
W dziale o wystawach i pokazach dostępne są już zdjęcia z III Krajowej Wystawy Myszy Rasowych oraz informacja o najbliższych tego typu imprezach. W dziale "o moich myszach" można przeczytać nowe wpisy. Na dole każdego tekstu pojawiła się też ikonka , klikając w nią można szybko wydrukować dany artykuł. Uaktualniony tęż został dział "bannery i buttony", zapraszam do pobrania lub wymiany. 

18 marca 2007
Już w najbliżyszy weekend z Warszawie odbędzie się III Krajowa Wystawa Myszy Rasowych. Więcej informacji na ten temat można znajeźć na stronie PMC.

Na stronie od stycznia pojawilo się kilka drobnych poprawek. Pojawilo się też uzupełnienie w dziale "o moich myszach".

Dostałam wiele pytań czy będzie następna seria jajeczek. Oczywiście planuję to, jedak nie umiem w tej chwili powiedzieć kiedy się pojawi. Cieszę się, że się Was spodobały. Pozdrawiam!

17 stycznia 2007
Witam w nowym roku! Na razie brak nowości w działach informacyjnych, za to zapraszam do działu "multimedia", gdzie można adoptować witualne jajeczko z którego wykluje się wirtualna myszka niespodzianka.

20 grudnia 2006
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pierwszej wystawy klubowej organizowanej przez PMC. Można je znaleźć w dziale "wystawy i pokazy". W dziale żywienie wśród przykładów dań domowej roboty pojawił się opis hodowli karmowej mącznika młynarka. Można również zobaczyć opić dwóch nowych karm.

Zapraszam ten na portal animalia.pl, gdzie można wysłać znajomym kartkę z samodzielnie skomponowaną choinką. Każda wysłana pocztówka oznacza złotówkę dla zwierząt ze Schroniska w Korabiewicach. Życzę wesołych, ciepłych, rodzinnych świąt Wam i myszkom!

16 grudnia 2006
Przypominam, że już od jutra można odwiedzieć klubową wystawę myszy rasowych odbywajacą się w Warszawie w C. H. Blue City. Wystawa potrwa do niedzieli. Wiecej informacji na stronie związku pzhmmr.xt.pl.

26 listopada 2006
Zapraszam do zapoznania się z propozycją na przepis na kolbę dla myszek (dział żywienie, ostatnia zakładka). W dziale o wystawach i pokazać informacje na temat najbliższej wystawy w Warszawie.

8 listopada 2006
Większość podstron posiada już nowy design. Zapraszam do działu o żywianiu, gdzie pojawiły się nowe zdjećia ziaren oraz opisy ich właściwości, a także do działu o zabawkach, gdzie można poczytać o własnoręcznie wykonanym i kupnym digging box'sie.

5 listopada 2006
Witam w nowej wersji strony - mam nadzieję, że będzie wygodniejsza. Na razie nowy design jest tylko na stronie głównej, ale z czasem postaram się wprowadzić zmiany w każdym dziale. Przepraszam za utrudniania. W razie jakiś usterek proszę o mail'a.  Zapraszam też do działu "wystawy i pokazy", gdzie można zapoznać się z imprezami planowanymi przez PMC na okres zimowy.

18 października 2006
Ogólne poprawki w większości działów, uzupełnienie zdęć w "składach karm" oraz nowy dział "zalety myszy". Zachęcam do zapoznania się z akcją "Zdrowie Pupila 2006", którego button poniżej. Na stronie akcji wiele informacji, organizatorzy przewidują też konkurs.

10 października 2006
Kilka nowości z dziale "składy karm". Zapraszam!

11 września 2006
W dziale "wystawy i pokazy" można objerzeć fotorelację z Pierwszej Międzynarodowej Wystawy Myszy Rasowych.

3 września 2006
Już w najbliżdzą sobotę i niedzielę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się Pierwsza Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych. Wiecej informacji z dziale "wystawy i pokazy" oraz na stronie i forum PMC i stronie targów ZooMarket.

20 sierpnia 2006
Dwa nowe działy "spacery" i "wyjazdy". Mam nadzieję, że na coś się przydadzą. Postaram się je dopracować. Do tego kilka rzeczy dodanych i poprawionych i niektórych działach. W dziale "aktualne sondy" - kolejna nowość.

Okazuje się, że przegapiłam 12 lipca pierwsze urodziny stronki! (Choć jak zauważyłam w "starszych news'ach" nawet było tego dnia sporo nowości.) Cieszę się, że stronka dotrwała roczku, wiele się na niej zmieniło. Doszło chyba drugie tyle działów, ile było na początku. Od pół roku "Mysie ABC" ma nową domenę. Jednej z moich mysi już nie ma, jak wielu innych, które zawitały w domach w podobnym czasie. Mam jednak nadzieję, że strona nadal się będzie rozwijać, i liczę, że nie jestem w tym osamotniona. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam wszystkich, którzy znaleźli czas żeby tu zajrzeć! :) 

3 sierpnia 2006
Trochę małych zmian, przede wszystkim w dziale "wyposażenie i zabawki". Dodałam też dwa nowe avatarki.

17 lipca 2006
Zdjęcia z wystawy w Sopocie można obejrzeć w dziale "wystawy i pokazy", poza tym zdjęcia z piątej międzynarodowej wystawy powinny się szybciej otwierać. Zrobiłam też małe poprawki w dziale "rozmnażanie".

12 lipca 2006
Duże zmiany w dziale "gatunki", nowy podział i więcej informacji. Przypominam o tym, że przybyło dużo informacji odnośnie chowu myszy kolczastej, liczę że to samo się uda w przypadku myszy berberyjskiej i pigmejskiej. Została dodana nowa sonda - dla mojej informacji. Niedługo postaram się wstawić nową w tematyce mysiej. Zapraszam też na wystawę myszy rasowych do Sopotu, już w ten weekend - 15, 16 lipca!

19 czerwca 2006
Małe poprawki w dziale "składy karm". Informacje na temat lipcowych wystaw myszy rasowych w dziale "wystawy i pokazy".

16 czerwca 2006
Na razie z powodu sesji nie będzie jakiś czas nowści. Za to jak już i ja będę mieć wakacje obiecują popracować nad stroną!

27 maja 2006
Popracowałam trochę nad działem "odmiany barwne", podobnie jak "wystawy" został on przeniesiony do nowej kategorii "myszy rasowe". W dziale "gatunki" można przeczytać o chowie myszy kolczastej.

24 maja 2006
W dziale "wystawy" relacja z Pierwszej Krajowej Wystawy Myszy Rasowych, można obejrzeć też zdjęcia.

29 kwietnia 2006
Nowy dział ze zdjęciami ziarenek które można napotkać w karmach. Mam nadzieję, że się przyda. No i jest shoutbox, jak nie przyda, to usunę. Zapraszam!

25 kwietnia 2006
Małe poprawki w dziale "wyposażenie", trochę nowości w "składzie karm" i "literaturze". Zapraszam!

18 kwietnia 2006
Dodałam trzy nowe działy: "własnoręcznie robione zabawki", "skład karm" i  "karmy własnej roboty". Jak na razie są jeszcze mało w nich informacji, ale mam nadzieję, że szybko się rozwiną.

15 kwietnia 2006
Wreszcie się doczekałam i jest nowa domena - myszy.net. Adres jak się domyślam wygodniejszy dla Was, no i przede wszystkim brak reklam. Do tego podobno stronka działa szybciej na nowym serwerze. Obecnie jestem trochę zawalona różnymi zajęciami, ale już czekają materiały do aktualizacji.

Najprawdopodobniej podczas Dni SGGW, w Warszawie - 20 maja odbędzie się wystawa myszek rasowych. Jak będę znała szczegóły zaraz powiadomię.

28 lutego 2006
No, może tego nie widać, ale wiele się pozmieniało... przynajmniej ja to odczułam... :) Chyba w każdym dziale nastąpiły choćby drobne zmany. Doszedł dział "według encyklopedii" i "wyróżnienia", a przede wszystkim wielkie zmiany w dziale "odmiany barwne". W "linkach" pojawił się adres stronki poświęconej myszkom kolczastym, a w menu na dole do strony "Rasowy - rodowodowy". Stronka bardzo ciekawa i przydatna (w końcu i myszki są rasowe). Pojawiły się też nowe sondy (w dziale "aktualne sondy"). No i oczywiście jest też nowy adres strony!

Apeluję też po raz koleiny o nie przywłaszczanie sobie tekstów i obrazków ze strony. Do tej pory już kilkoro osób sobie "pożyczało" je na swoje strony bez powiadomienia mnie i bez informacji na swojej stronie, a jedna nawet bezczelnie zaprzeczyła temu i powiedziała, że te informacje posiada od weterynarza. Trochę uczciwości w necie!

28 grudnia 2005
Nowości na razie brak i nie pojawią się gdzieś do końca lutego. Wtedy nastąpi ogólne restart stronki. Przygotujcie się psychicznie na zmianę adresu! :) 

5 grudnia 2005
Kilka drobnych zmian na stronce. Uaktualniłam niektóre zdjęcia w galerii, w dziele "bannery strony" znalazło się sześć buttonów w różnych rozmiarach, do wyboru, do koloru. No i oczywiście nowa sonda. Zapraszam!

21 listopada 2005
W galerii pojawiły się nowe foteczki. Drobne zmiany nastąpiły też w wyglądzie menu. Może dzięki temu będzie praktyczniejsze. I, uwaga, wzięłam się na serio za prace nad działem "odmiany barwne"!

15 listopada 2005
Na stronie drobne zmiany, uaktualniony dział linki i wystawy. Dział artykuły został trochę przerobiony, aby wygodniej było Wam korzystać. W galerii nowe zdjęcia myszek. (Pozdrowienia dla Night Killer'ki!) Na lewo, w menu, na dole linki do Vitopedii oraz SPS-u, a także do forum miłośników i hodowców myszek rasowych i nierasowych (dzielonego ze świnkowym forum, więc proszę się nie dziwić). Natomiast moje forum, zostało zamienione na dział ogłoszeń - zapraszam do korzystania.

11 listopada 2005
Witam po długiej przerwie! Na stronce nowa mysia sonda, kilka rzeczy poprawionych do tego nowy dział: cennik. Możecie tu znaleźć orientacyjne ceny mysich akcesoriów, dzięki czemu możecie dokonać obliczeń ile wydacie na myszki. Na prawo pod button'em "Mysiego Forum", znalazł się również button do przecudnej historii o Mysim Rycerzu autorstwa Cutter Hays. UWAGA: książka nie dla dzieci!

UWAGA! W związku z likwidacją hodowli "Bebeltavaro", hodowczyni ma na sprzedaż myszki po bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły na stronie hodowli.

21 września 2005
Zapraszam do działu "gatunki", gdzie można się zapoznać z nowymi opisami kolejnych mysich gatunków. Należą do nich mysz berberyjska, pigmejska oraz masto. Mam nadzieję, że po tej lekturze sysytematyka myszek stanie się dla Was jaśniejsza, tak jak dla mnie. Ponadto dodałam nowe zdjęcia do działu "wyposażenie i zabawki". Zapraszam!

13 września 2005
W pierwszej kolejności zapraszam do nowego działu "wystawy", gdzie można już zobaczyć zdjęcia zrobione podczas V Międzynarodowej Wystawy Myszy Rasowych. Dodałam także działy "rozróżnianie płci" (dla ułatwienia, aby nie było potrzeby wyszukiwania tego problemu w innych działach) oraz "literatura", gdzie przedstawiam pozycje dotyczące chowu myszek dostępne w Polsce. Oczywiście zapraszam jak zwykle do "galerii", gdzie pojawiły się kolejne zdjęcia.

7 września 2005 - V MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA MYSZY RASOWYCH 10-11.09.2005 PKiN Warszawa, Targi ZOOmarket
"Na pewno pamiętacie wszyscy zeszłoroczną wystawę myszy rasowych, która odbyła się podczas targów Zoomarket. Wydarzenie to spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród hodowców, zwiedzających oraz przedstawicieli mediów. Mysia inwazja na pałac zakończyła się więc dużym sukcesem. Dlatego w roku bieżącym Zarząd MCP w porozumieniu z organizatorami targów Zoomarket serdcznie zaprasza miłośników myszy na V Międzynarodową Wystawę Myszy Rasowych. Wystawa będzie trwała dwa dni, podczas których międzynarodowy tandem sędziów będzie oceniał mysie wdzięki." (Mice Club Poland)

Więcej informacji na temat tego wydarzenia i możliwości zgłoszeń można znaleźć na stronie Mice Club Poland.

30 sierpnia 2005
Witam! Na koniec wakacji nadszedł czas na małe uaktualnienia. Na stronie pojawiła się nowa sonda, a także subskrypcja. Była ona przygotowana już jakiś czas temu, tyle, że została przeze mnie zapomniana. Właśnie chciałam ją wykorzystać do poinformowania o tej aktualizacji, ale zdałam sobie sprawę, że przecież nikt się nie zapisał... a potem, że to dlatego, że nie umieściłam jej na stronie... (Moją inteligencję pominę milczeniem.) Ale teraz już jest, więc zachęcam do wpisywania się. Na stronie nastąpiły też inne drobne poprawki. Jutro dokończę aktualizację.

30 lipca 2005
Miesiąc się kończy, czas na nową sondę. Wyniki poprzedniej można sprawdzić w dziale "archiwalne strony". Dodałam też dział "bannery strony" i pousuwałam kilka błędów.

19 lipca 2005
W menu można od dzisiaj znaleźć nowy dział - księga gości. Na razie wygląda ubogo ale może kiedyś odkryję jak ją ulepszyć. Póki co zapraszam do wpisywania się. Pozostawiania swoich uwag.

Chciałam również podziękować za wszystkie miłe mail'a które dostałam, cieszę się że stronka się podoba i może się komuś przydać. Obiecuję popoprawiać wszystkie błędy jakie znajdę i znaleźć więcej wiadomości dotyczących mysich przedstawicieli, którzy zamieszkują nasze domy.

16 lipca 2005
Oto i nowa wersja strony. Bardziej użyteczna. Poprzedni design, był przerobiony z innej mojej strony, gdyż zależało mi na informacjach, wyglądem zajęłam się później. Zauważyłam, że kilka rzeczy w poprzedniej wersji nie działało, teraz powinno być ok. Zapraszam!

13 lipca 2005
Zapraszam do dwóch nowych działów, są to "WETERYNARZE" (dział, gdzie znajdują się adresy lecznic, gdzie pomogą waszym myszkom w chorobie) i "ARTYKUŁY" (ciekawe eseje na tematy związane z myszami, znalezione przeze mnie w "sieci").

Mam przyjemność zakomunikować, że 23 i 24 lipca, w Sopocie podczas XX i XXI Wystawy Kotów Rasowych odbędzie się Pokaz Myszek Rasowych. Zapraszam serdecznie do oglądania i kupna myszek.

Pokaz Myszy Rasowych w Sopocie
ul. Haffnera 57 (Hala Tenisowa)

Godziny otwarcia:
koty - 10-19
myszy - 11-18

Bilety:
normalny - 8 zł,
ulgowy - 4 zł,
rodzinny (4 osoby) - 20zł.

Więcej informacji - http://www.trojmiasto.pl.
Informacja pochodzi ze strony gryzonie.kom.pl.

12 lipca 2005
Pierwszym "NEWS'em" jest sama stronka! Chciałam Was serdecznie powitać w "MYSIM ABC", szczególnie tych z Was, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myszkami. Liczę, że znajdziecie tu wiele cennych informacji. Jeśli czegoś tu Wam brakuje piszcie na "FORUM", na pewno tego nie zignoruję.