O zasadach korespondencji w dziale "kontakt"!   O zasadach korespondencji w dziale "kontakt"! 

 

Witam na stronie myszy.net! Strona istnieje od 28 czerwca 2005 roku. Dotyczy oczywiście tematyki hodowli i chowu myszy laboratoryjnej, ale także innych podgatunków myszy. Znajdują się tu informacje oparte na doświadczeniach autorki oraz źródłach książkowych
i internetowych.

Jeśli chcesz podzielić się ciekawą historią, informacjami lub zdjęciami dotyczącymi myszy czy uwagami odnośnie tekstu czekam na mail'e oraz wiadomości gg.

28 stycznia 2009
Witam po długiej przerwie. Chciałam poinformować o zmianie adresu e-mail strony. Proszę kierować listy na adres: myszy.net@gmail.com.

26 września 2007
Witam po wakacjach! Miło mi ogłosić, że stronka ma już 2 lata. Niedługo będzie można obejrzeć fotorelacje z ostatnich imprez PMC. Zapraszam też na pokaz myszy rasowych 6 i 7 października, w C. H. Blue City, w Warszawie. Na stronie już nie długo weryfikacja informacji i nowości - zapraszam!

30 czerwca 2007
W Sopocie trwa III Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych. Można jeszcze odwiedzić ją w ciągu dzisiejszego dnia i jutro. Więcej szczegółów z dziale "wystawy i pokazy" oraz na stronach PMC. W dziale "zwyczaje" można zpoznać się ze słowniczkiem zachowań myszek.

 

ZAPRASZAM NA FORUM
MYSZY.INFO
FORUM.MYSZY.NET!

 

 

 

NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE
ZGROMADZONYCH NA STRONIE MATERIAŁÓW
BEZ UPRZEDNIEGO SKONTAKTOWANIA SIĘ ZE MNĄ!